Меню сайту
Робота сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Виховні заходи


Головна » Статті » Козачата

Військово-патріотичне виховання




 

Сумська міська ветеранська організація охоче співпрацює з дитячою козацькою чотою КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №25. Козачата, беруть активну участь в урочистих заходах  ветеранів Великої Вітчизняної війни, вражають їх своїми гаслами, піснями, танцями, козацькими вправами.





 

Генерал-полковник Віктор Лях очолює колону козачат місцями бойової слави. Мальовнича місцевість з високими пагорбами, квітучі луки, довга, виснажлива, але весела дорога, солоний піт… Чи не справжній козацький гарт тривалого таборування?!



 



 


Особлива честь була надана козачатам у День Перемоги. На параді кожен член чоти з особливою гордістю й відповідальністю супроводжував ветерана Великої Вітчизняної війни. Упродовж дня діти спілкувалися з героями війни й покладали квіти до меморіалу Слави.

 



 


Біля меморіалу Слави, навпроти ветеранів Великої Вітчизняної війни, вишикувався загін козачат, щоб на все життя закарбувати у своїй пам’яті урочисту мить ушанування живих і загиблих героїв, які звільнили рідну землю від фашистського поневолення.

 


 

Добре знають козачата місцезнаходження єдиного в м. Суми пам’ятника С.А. Ковпаку. Відвідують його, ушановуючи пам’ять командира легендарного партизанського з’єднання, проходять урочистим маршем вулицею його імені.



 

Козачата з особливим задоволення вивчали партизанські стежки у Спадщанському лісі, знайомилися  зі зброєю та побутом відважних месників. Перебуваючи в лісі, відчували себе в ролі маленьких партизан. Вони познайомилися зі зброєю та технікою часів Великої Вітчизняної війни.


 



 


 

День народження Івана Кожедуба, тричі Героя Радянського Союзу, козачата святкували з дитячою безпосередністю й щирістю. Зранку вони назбирали в луках улюблених квітів героя, сплели з них гірлянду і поклали до підніжжя пам’ятника легендарному повітряному асу.


 



 

Не по-дитячому суворі обличчя у козачат, які разом зі своїми наставниками стоять біля пам’ятників Героям Радянського Союзу. Вони з особливою повагою ставляться до героїчних вчинків співвітчизників і усвідомлюють, що в майбутньому готові до захисту Вітчизни.



 



 


 

Якою б смачною не була мамина каша, але з солдатською – не зрівняється жодна. На неї з нетерпіння чекають у черзі наші козачата. А поки вони їдять, військові розповідають свої жартівливі історії про казкові енергетичні властивості солдатської каші.



 



 

Однією складовою героїко-патріотичного виховання є знайомство зі зброєю у військових частинах. Можливість отримати перші навички виконання вправ з бойовою зброєю – це чудовий керований засіб реалізації дитячої потреби відчути себе в умовах, наближених до бойових.





 


 

Особливий інтерес мають козачата до вивчення зброї, коли заняття проводять фахівці Збройних Сил України та Внутрішніх військ МВС. Справжня потреба у засвоєнні порядку розбору і збору автомата виникає в дітей тоді, коли через кілька хвилин вони будуть робити це самостійно.




 


 

Не хотілося козачатам знімати каски та автомати, які дозволили надіти в музеї садиби сільського зеленого туризму «Вакулина байка». Чимало нових експонатів побачили й потримали в руках майбутні воїни нашої країни. Екскурсоводом був господар садиби Володимир Вакула.



 



 


 

Нагода посидіти всередині бронетранспортера та проїхатися на ньому вулицею міста – межа дитячих мрій. А от відчуття їдкого запаху дизельного пального, нестерпної спеки, обмеженого простору викликає усвідомлення реальних буднів нелегкої праці військових.




 

Біля пам’ятного знака Петру Калнишевському козаки й козачата звітують про свою участь у втіленні ідей славетного отамана в життя, досягнення у виробничій і навчальній діяльност, планують наступні суспільно корисні справи й організацію дозвілля.


 



 


 

У 2012 році, спілкуючись із Тетяною Галенко, 84-річною мешканкою села Пустовійтівка, козаки СП МГО «Козацтво Запорозьке» встановили точне місце проживання Петра Калнишевського. Козачатам було цікаво слухати розповіді бабусі під дубом, якого посадив сам Калниш.



 

З мудрою управлінською вимогливістю і материнською турботою ставиться директор школи Лідія Голуб до творчої роботи експериментальних козацьких класів. Підтримує діяльність усієї дитячої козацької чоти, пишається її здобутками, уболіває за участь козачат у міських святкових заходах.












 












 
















 



















 


















 



















 

Категорія: Козачата | Додав: Pedagog (08.04.2014)
Переглядів: 1038 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Користувач
Ви увійшли як: Гість Група:Гість
Вітаю Вас
 Гість 
Мій профиль

Вихід
Годинник
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 34
Друзі сайту
  • КУ Сумська спеціалізована школа I-III ступенів № 25